Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Ako na pevné brucho do plaviek?

Ako na pevné brucho do plaviek?

Letná sezóna je v plnom prúde, a ak sa chcete blysnúť v dvojdielnych plavkách, možno máte čo doháňať. Vďaka našim účinným cvikom to zvládnete.

Záujemkyne o peknú postavu sa často pýtajú, nakoľko intenzívne cvičiť. Tréning by mal byť predovšetkým pravidelný a s dostatočným odpočinkom potrebným pre regeneráciu svalov. Odporúča sa necvičiť po sebe tie isté svaly, ale prestriedať jednotlivé partie.

Brušné svaly môžete posilňovať denne, aspoň však štyrikrát týždenne. Cvičí sa ako obvykle v sériách, začiatočníci napr. 3 série po 20 opakovaniach s prestávkou asi jednu minútu medzi sériami. Pokročilí môžu samozrejme cvičiť niekoľkonásobne viac.

Predstavíme vám najobľúbenejšie cviky na brušné svaly, stroje i fitness potreby, napr. rotanu a balančné podložky.
 
A ako čerešničku na torte plavky, ktoré sa tento rok nosia: sú v štýle džungle, Maroka alebo športové. Z farieb si vyberte svetlo hnedé odtiene (hitom je cappuccino), ale aj fialovú alebo modrú. Tým, ktorým sa ešte schudnúť nepodarilo, pomôže lichotivý a práve moderný vysoký pás nohavičiek.
 

Zdieľajte článokOdporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Najúčinnejšie cviky na brucho a stehná

Aj vás trápia kilá navyše na bruchu a stehnách? Potom patríte medzi veľkú skupinu žien aj mužov, ktorí chcú svoju postavu vylepšiť. Aké cviky vám pomôžu?

Trik na efektívne skracovačky

Skracovačky sú skvelé na posilnenie hornej časti brušných svalov, často však nadmerne namáhajú krčnú chrbticu. Poradíme vám, ako tento obľúbený cvik na brucho vykonávať efektívne.

všetky novinky