Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Cvičte brucho moderne: na vibračnej plošine!

Cvičte brucho moderne: na vibračnej plošine!

Štúdie preukazujú až trojnásobnú efektivitu cvičenia na vibračnej plošině ako na bežných fitness strojoch. A dajú sa na nej robiť aj výborné cviky na brucho.

Predstavujeme vám vibračný posilňovací stroj inSPORTline Lotos, ktorý funguje na princípe intenzívnych vibrácií. Tie spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, ktoré sa tým precvičujú. Stačí 5 minut státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sú okamžité. Na stroji inSPORTline Lotos je možné precvičovať celé telo, aj brušné svaly. Jednotlivé cviky sú detailne popísané v priloženom návode.

3 tipy na tréning brucha na vibračnej plošine (výdrž 30 sekúnd):

1. ľah na plošine, nohy zvierajú s hornou časťou tela 90 °, zdvihnite hlavu a hornú časť trupu, stiahnite brušné svaly a pritlačte bedrovú časť chrbtice k plošine, priťahujte paže k členkom

2. ľah na plošine, jedna dolná končatina pokrčená, paže v predpažení, priťahujte trup k pokrčenej dolnej končatine

3. ľah na plošine, dolné končatiny pokrčené, členok zaprený za koleno, protiľahlá ruka v tyle, natočte trup, mierne sa predkloňte a priťahujte lakeť ku kolenu

V našom ďalšom rádcovi si môžete prečítať, ako vybrať vibračnú plošinu.
 
 

Zdieľajte článokOdporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Najúčinnejšie cviky na brucho a stehná

Aj vás trápia kilá navyše na bruchu a stehnách? Potom patríte medzi veľkú skupinu žien aj mužov, ktorí chcú svoju postavu vylepšiť. Aké cviky vám pomôžu?

Trik na efektívne skracovačky

Skracovačky sú skvelé na posilnenie hornej časti brušných svalov, často však nadmerne namáhajú krčnú chrbticu. Poradíme vám, ako tento obľúbený cvik na brucho vykonávať efektívne.

všetky novinky