Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Ako schudnúť brucho po Vianociach? Tri tipy na cviky na brucho

Ako schudnúť brucho po Vianociach? Tri tipy na cviky na brucho

Typické slovenské Vianoce sú pre brucho zvyčajne pohromou. Tých kalorických dobrôt, ktoré ohrozujú jeho tvar a pevnosť! Čo však na to myslieť už dopredu a priať si od Ježiška niektorý z moderných fitness strojov, ktorý to zase rýchlo napraví?

Pri cvičení totiž vydáte viac energie, a tak sa nemusíte toľko obmedzovať v jedle. Dáme Vám tipy na troch pomocníkov, s ktorými sú cviky na brucho nielen účinné, ale aj zábavné:

1. AB Perfect - originálny masážny a posilňovací stroj na brucho a chrbát za 43,30 €

Medzi zákazníkmi najobľúbenejší. Veľmi odolný, pre efektívne domáce cvičenie, čo užívatelia potvrdzujú. Zaznamenali sme napríklad tieto recenzie:

"Splnil moje očakávania, hneď cítim, že posilňujem brucho, sedy ľahy nie sú pre mňa, trápia ma bolesti krčnej chrbtice."

"Skvelý nástroj uľahčujúci sklapovačky. Vyhovuje celej rodine. "

"Po desiatich dňoch - pol hodiny denne - a výsledky sú super. Nebolí chrbát ako u sedov ľahov. "

(Upozorňujeme, že podľa výrobcu stačí k viditeľnému zlepšeniu už 5 minút každodenného cvičenia.)

2. Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Roller za 15,60 €: ďalšia dobrá pomôcka pre cviky na brucho, ktorá šetrí chrbát a navyše je lacná. So stabilným oceľovým rámom a pohodlným polstrovaním.

3. Nastaviteľná lavica Curved za 46,90 €: klasický, konštrukčne veľmi vydarený výrobok pre domáce posilňovanie brucha - po Vianociach aj kedykoľvek počas roka, keď nie je čas zájsť do fitka.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Ako na pevné brucho do plaviek?

Letná sezóna je v plnom prúde, a ak sa chcete blysnúť v dvojdielnych plavkách, možno máte čo doháňať. Vďaka našim účinným cvikom to zvládnete.

26. 6. 2015

všetky novinky