Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Zhodiť bruško znamená posilniť zdravie

Zhodiť bruško znamená posilniť zdravie

Súčasná doba priniesla niečo, čo tu predtým nebolo - ženskej postavy typu jablka, a to už v dievčenskom veku. Brucho pretekajúca cez pásik džínsov je nepekné, ale hlavne spôsobuje zdravotné riziká, napríklad infarktu a cukrovky.

V súvislosti s týmto javom prichádzajú na pretras hormóny v našej strave, odborníci sa však zhodujú na tom, že hlavnou príčinou je nesprávna a nepravidelná výživa spolu s alarmujúcim nedostatkom pohybu dnešnej mladej generácie.

Ako teda z tohto začarovaného kruhu von? V strave je potrebné obmedziť cukor, mliečne výrobky, biele pečivo, kávu, a naopak zaradiť viac zeleniny, celozrnných obilnín a mäsa, najmä rybieho a morčacieho.

Čo sa týka cvičenia, brucho patrí medzi problémové partie, a tak to chvíľu potrvá. Ale výsledky sa prejavia! Základom je behanie, plávanie a jazda na bicykli, kolobežke či kolieskových korčuliach niekoľkokrát týždenne ak tomu každodenné posilňovanie. Práve ženy by mali viac ako polovicu posilňovacích aktivít zamerať na brucho. Všetky známe cviky sú dobré, ale vždy musí byť vykonávané ťahom, nie švihom, aby boli účinné.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 16. 3. 2014


Odporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Ako na pevné brucho do plaviek?

Letná sezóna je v plnom prúde, a ak sa chcete blysnúť v dvojdielnych plavkách, možno máte čo doháňať. Vďaka našim účinným cvikom to zvládnete.

26. 6. 2015

všetky novinky