" /> Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov - Novinky zo sveta cvikov na brucho
Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov

Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov

Špeciálny posilňovač brušných svalov je vychytaná pomôcka, s ktorou stačí „kamarátiť" päť minút denne, a máte perfektne precvičené bruško, pás a ešte spevnený chrbát.

Posilňovačov brušných svalov existuje viac druhov. Všetky efektívne spevňujú spodné, horné, stredné aj bočné brušné svaly, sú cenovo dostupné a v domácnosti dobre skladovateľné.

Jeden z nich však vyniká ešte niečím: má pohyblivé valce pre relaxačnú masáž. Je to AB Perfect, originálny masážny a posilňovací stroj na brucho a chrbát od inSPORTline. Jeho silná oceľová konštrukcia dobre podopiera krk a chrbát, ktorý je súčasne aj masírovaný. Umožňuje teda oveľa zdravšie posilňovanie brušných svalov, pri ktorom je technika prevedenia veľmi dôležitá. 

Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Perfect

„Cvičenie na tomto stroji vám prinesie zvýšenie kondičnej vytrvalosti. Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému," hovorí tréner InSPORTline Peter Kopřiva.

 

Zdieľajte článokOdporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Najúčinnejšie cviky na brucho a stehná

Aj vás trápia kilá navyše na bruchu a stehnách? Potom patríte medzi veľkú skupinu žien aj mužov, ktorí chcú svoju postavu vylepšiť. Aké cviky vám pomôžu?

Trik na efektívne skracovačky

Skracovačky sú skvelé na posilnenie hornej časti brušných svalov, často však nadmerne namáhajú krčnú chrbticu. Poradíme vám, ako tento obľúbený cvik na brucho vykonávať efektívne.

všetky novinky