" /> Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov - Novinky zo sveta cvikov na brucho
Kúpiť stroje na brucho – e-shop

Sprievodca výberom
strojov na brucho


Cviky na brucho  >  Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov

Precvičiť aj namasírovať! To dokáže moderný posilňovač brušných svalov

Špeciálny posilňovač brušných svalov je vychytaná pomôcka, s ktorou stačí „kamarátiť" päť minút denne, a máte perfektne precvičené bruško, pás a ešte spevnený chrbát.

Posilňovačov brušných svalov existuje viac druhov. Všetky efektívne spevňujú spodné, horné, stredné aj bočné brušné svaly, sú cenovo dostupné a v domácnosti dobre skladovateľné.

Jeden z nich však vyniká ešte niečím: má pohyblivé valce pre relaxačnú masáž. Je to AB Perfect, originálny masážny a posilňovací stroj na brucho a chrbát od inSPORTline. Jeho silná oceľová konštrukcia dobre podopiera krk a chrbát, ktorý je súčasne aj masírovaný. Umožňuje teda oveľa zdravšie posilňovanie brušných svalov, pri ktorom je technika prevedenia veľmi dôležitá. 

Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Perfect

„Cvičenie na tomto stroji vám prinesie zvýšenie kondičnej vytrvalosti. Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému," hovorí tréner InSPORTline Peter Kopřiva.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 31. 1. 2014


Odporúčame stroje na brucho


Ďalšie novinky

Ako na pevné brucho do plaviek?

Letná sezóna je v plnom prúde, a ak sa chcete blysnúť v dvojdielnych plavkách, možno máte čo doháňať. Vďaka našim účinným cvikom to zvládnete.

26. 6. 2015

všetky novinky